AWARDS - FULL BLUE RECIPIENTS

2016 BRIDGET BADENOCH (BOAT)
2016 HUGO LANGSFORD (BOAT)
2016 GEORGIE LITT (BOAT)
2016 WILLIAM CAMPBELL (FENCING)
2016 NICOLA BURNS (FOOTBALL)
2016 LUCY HOLLAND-SMITH (HOCKEY)
2016 RUBEN WYLD (HOCKEY)
2015 HUGO BURGIN (BOAT)
2015 JODIE PALMER (ULTIMATE FRISBEE)
2015 JOEL LOGAN (CRICKET)
2014 MARGARET GAYEN (ATHLETICS)
2014 CAMERON BEASLEY (BOAT)
2014 PATRICK EY (BOAT)
2014 KATE HIGHFIELD (BOAT)
2014 GEORGINA MILLS (BOAT)
2014 NATALIE REDMOND (CYCLING)
2014 RICCARDO ROCCISANO (JUDO)
2014 BRON LETT (RUGBY UNION)
2014 RYAN LEWIS (SOCCER)
2014 RACHAEL BRYANT (TAE KWON DO)
2014 ARIYA GABELL (TAE KWON DO)
2013 JED NICOLLE (BOAT)
2013 FREDDY SMYTH (BOAT)
2013 CARRIE TUCKER (BOAT)
2013 ASHLEIGH MORRISON (HOCKEY)
2013 CHUN LI (JUDO)
2013 DAVID CHUNG (KENDO)
2013 CAMERON DEEHAN (SQUASH)
2012 PETER FRASER (WING CHUN KUNG FU)
2012 ALEKSIS XENOPHON (WING CHUN KUNG FU)
2012 GEORGE HURLEY WELLINGTON (FOOTBALL)
2012 TOM THORNTON (CRICKET)
2011 JAHAN PENNY-DIMRI (FENCING)
2011 ROBERT LANE (SOCCER)
2011 JAMES MCRAE (BOAT)
2011 LACHLAN WARD (BOAT)
2011 PETA WHITE (BOAT)
2011 BRADLEY DAVIS (FOOTBALL)
2011 JONATHON SCHUBERT (TABLE TENNIS)
2010 MICHAEL SHANNON (BOAT)
2010 THOMAS BATEMAN (FOOTBALL)
2010 DELANO LEEN (RUGBY UNION)
2010 MELANIE JOHNSON (TOUCH)
2010 ALEXANDRA ROGERS (ULTIMATE FRISBEE)
2010 DAVID SANDERSON (ULTIMATE FRISBEE)
2010 HANNAH BERMAN (VOLLEYBALL)
2009 JEFFREY DUNCAN (BOAT)
2009 LUCY HYDE (BOAT)
2009 KYM BUTCHER (VOLLEYBALL)
2008 ALEXANDER DOBRANOSKI (ATHLETICS)
2008 MEREDITH COLEMAN (FENCING)
2008 CRAIG BANKES (FOOTBALL)
2008 LUKE RAMMELL (GYMNASTICS)
2008 ALEXANDER BRITTEN-JONES (ULTIMATE FRISBEE)
2008 KAREN PALMER (ULTIMATE FRISBEE)
2007 TANIA DHU (BASKETBALL)
2007 MATTHEW BOLT BOAT (ROWING)
2007 WILLIAM JEFFRIES BOAT (ROWING)
2007 PATRICK MADDERN BOAT (ROWING)
2007 ALISTER WALSH BOAT (ROWING)
2006 NED KINNEAR BOAT (ROWING)
2006 LAURA OSTI BOAT (ROWING)
2006 THOMAS JOHN COOPER FOOTBALL
2006 SARAH DIANE CROOK HOCKEY
2006 JESSICA PAGE LACROSSE
2006 DANIELLE GLYNN TAE KWON DO
2006 JEFFREY DUTSCHKE TOUCH
2005 NICHOLAS HOWARD ANDREW BOAT (ROWING)
2005 ALEXANDER JAMES WORTHINGTON BOAT (ROWING)
2005 BENJAMIN JAMES LLOYD DAVIES RIFLE
2005 EMANUELLE GERLACH SOCCER
2005 JEREMY SMITH TOUCH
2005 HUY VU ULTIMATE FRISBEE
2005 JAMES EDWARD DANIELL VOLLEYBALL
2004 GEORGINA BRADBURY BASEBALL/SOFTBALL
2004 ANDREW ALESCI FOOTBALL
2004 JAMES LOECHEL FOOTBALL
2004 JONATHAN WORTHLEY FOOTBALL
2004 JACQUELINE BAIN BOAT (ROWING)
2004 CHRISTOPHER MORGAN BOAT (ROWING)
2004 JOSHUA SUTCLIFFE RUGBY UNION
2004 STELIOS SIOUTIS SOCCER
2003 ADRIAN OEST BOAT (ROWING)
2003 STEVEN PERRY BOAT (ROWING)
2003 DAVID GOODING GYMNASTICS
2003 SION HARMAN TAE KWON DO
2003 ANDREW MORRIS WATERSKI
2002 ELISA SPARROW BASKETBALL
2002 TOM GAME BOAT (ROWING)
2002 BELINDA ROWE BOAT (ROWING)
2002 THOMAS MARTIN FOOTBALL
2002 BRAD FITZGERALD HOCKEY
2002 CINDY DENNIS RIFLE
2002 CHRISTINA HUDSON SOCCER
2002 PHILLIP KILLICOAT TRIATHLON
2001 NICOLAS MORGAN BASEBALL
2001 ROWENA NEWCOMBE FENCING
2001 JONATHAN FRASER FOOTBALL
2001 PETRUS DU TOIT RUGBY UNION
2001 JACK GLOVER RUGBY UNION
2001 PENELOPE BENNETT TOUCH
2001 LEILA WYATT TOUCH
2000 MICHAEL SMITH CRICKET
2000 DARREN JONES TOUCH
1999 AMBER HALLIDAY BOAT (ROWING)
1999 NIGEL RUDGE FOOTBALL
1999 ROSS FITZGERLALD HOCKEY
1999 AMY SLOCOMBE RUGBY UNION
1999 SHANE SPELLACY TAE KWON DO
1999 JAMES TAYLOR TAE KWON DO
1998 HAYLEY BIGNALL BOAT (ROWING)
1998 CHRISTINA BURSILL BOAT (ROWING)
1998 ALISON DAVIES BOAT (ROWING)
1998 MICHAEL SMITH CRICKET
1998 LEONARD HALL JUDO
1998 JOSEPHINE CARRIERI LACROSSE
1998 TIM GOURLAY WINDSURFING
1997 DAVID CARDONE ATHLETICS
1997 EDWARD LYONS BOAT
1997 NICHOLAS BRETT PANNELL HOCKEY
1996 KATE SLATTER BOAT
1996 NATALIE OLESNICKY FENCING
1996 EUGENE CHARLES ABRAHAM RIFLE
1996 OYSTEIN DALE SOCCER
1996 CHAU VUONG TAE KWON DO
1996 JENNIFER FORBES VOLLEYBALL
1996 NICKI ROSS VOLLEYBALL
1996 NICOLE SAWON VOLLEYBALL
1995 LEILA SUVANTOLA FENCING
1995 NIALL KINCH SAILING
1995 CONSTANTINE NIKOLAKOPOULOS TOUCH
1994 MATTHEW JAMIESON ATHLETICS
1994 EMMA SOUTHCOTT BOAT
1994 NICHOLAS ROBERTS CRICKET
1994 GEOFFREY BRENNAN GOLF
1994 PAUL KEALL TAE KWON DO
1993 BEN REECE BOAT
1993 ADAM KIMBER CRICKET
1993 BRETT SWAIN CRICKET
1993 JAMES EDWARD FOOTBALL
1993 PETER ROBERTS HOCKEY
1993 LEANNE CRADDOCK LACROSSE
1993 MATTHEW BOURKE RIFLE
1993 KATHRYN TAFFS TOUCH
1993 DANIEL TRAVERS TOUCH
1992 WILLIAM THOMPSON BLUE
1992 MATTHEW HOOPER BOAT
1992 ELIZABETH MAPLETOFT BOAT
1992 ALISON SMITH BOAT
1992 MICHAEL SOUTHCOTT BOAT
1992 DAVID GC LIGERTWOOD CRICKET
1992 DARREN MILLER CRICKET
1992 IAN WIGG CRICKET
1992 DAVID JOHNSON FOOTBALL
1992 BRADLEY GOULD GLIDING
1991 BENJAMIN PHILIPS ATHLETICS
1991 DARREN WEBBER CRICKET
1991 PETER KM UJVARI FENCING
1991 SIMON KEWELL FOOTBALL
1991 ANDREW MILLN FOOTBALL
1991 NICHOLAS SHAW JUDO
1991 ANDREW BOURNE MOUNTAIN (Orient'g)
1991 CHRISTOPHER BOURKE RIFLE
1990 C MCGOWAN BASEBALL
1990 D MILLER BASEBALL
1990 L FERGUSON CRICKET
1990 M FORSTER CRICKET
1990 C MCGOWAN CRICKET
1990 T PELLEN CRICKET
1990 C WILLIAMS FOOTBALL
1990 A CONDON KARATE
1990 BL THAN TAE KWON DO
1989 R TALBOT ATHLETICS
1989 M HENBEST BOAT
1989 A ROSS BOAT
1989 R ALM FOOTBALL
1989 S ABBOTT HOCKEY
1988 M ALEXANDER BASKETBALL
1988 P CUMMINS BASKETBALL
1988 D GREENSLADE BOAT
1988 CJ MCGOWAN CRICKET
1988 N GRAY FENCING
1988 AD MUIR FOOTBALL
1988 TR PATTISON KARATE
1988 NL EDWARDS VOLLEYBALL
1988 SJ PADDICK VOLLEYBALL
1988 CJ WATSON VOLLEYBALL
1987 WC NATT BOAT
1987 RG WISEMAN BOAT
1987 D MILLER CRICKET
1987 GT ATTWOOD RUGBY
1987 JA BALDOCK RUGBY
1987 MY CHEAH TAE KWON DO
1987 W LAU TAE KWON DO
1987 S LIPKIEWICZ VOLLEYBALL
1987 AB SCHOLEFIELD VOLLEYBALL
1986 J CARDONE ATHLETICS
1986 JUSTIN THOMAS ATHLETICS
1986 D COLLINS BOAT
1986 MJ DADDS FOOTBALL
1986 M KEW HOCKEY
1986 D WATSON HOCKEY
1986 TOM FUNG KUNG FU
1986 D SNODGRASS TAE KWON DO
1986 D GRAVE TENNIS
1986 N LOW TENNIS
1986 P ALLAN TOUCH
1986 J BROWN TOUCH
1986 D NOESBAR TOUCH
1986 G WILLIAMSON TOUCH
1986 P GRIMMETT VOLLEYBALL
1986 C MADDERN VOLLEYBALL
1985 S ARKELL ATHLETICS
1985 G LE PAGE ATHLETICS
1985 K GEYER BASKETBALL
1985 H RAETS BASKETBALL
1985 C MARTIN BOAT
1985 G HAYES CRICKET
1985 D WARD JUDO
1985 M LEONARD MOUNTAIN
1985 AH TYSON MOUNTAIN
1985 J WHITTINGTON MOUNTAIN
1985 P SMANIOTTO TAE KWON DO
1985 KJ MCLAUGHLIN WINDSURF
1985 P ZELENY WINDSURF
1984 CL JAMES ATHLETICS
1984 GAC MURRELL ATHLETICS
1984 TAC MURRELL ATHLETICS
1984 U BRUNS BASKETBALL
1984 H MCLEAN BOAT
1984 T BIRCHALL CRICKET
1984 SD KENNETT CRICKET
1984 RI ANDERSON FOOTBALL
1984 CW SCHULZ FOOTBALL
1984 MA BRIEN KUNG FU
1984 J BEAGLEY LACROSSE
1984 A KINCH LACROSSE
1984 A WILKINSON TOUCH
1983 G LEE BASKETBALL
1983 M LOVELL BASKETBALL
1983 J BELCHER BOAT
1983 J MARTIN BOAT
1983 DA ROBERTSON CRICKET
1983 MA CROSBY FOOTBALL
1983 PH SHARLEY FOOTBALL
1983 W PHILLIPS LACROSSE
1982 G DAVIS CRICKET
1982 T MAY CRICKET
1982 G WINTER CRICKET
1982 P BARRY FENCING
1982 M EATON FOOTBALL
1982 D LECKERSTEIN JUDO
1982 J ARGUE LACROSSE
1982 T GLOVER WINDSURF
1981 M CUTTS HOCKEY
1981 D FITZGERALD HOCKEY
1981 G HENDERSON RIFLE
1980 J WOOD CRICKET
1980 J JEPSON FENCING
1980 M WELLINGTON FOOTBALL
1980 N EBDEN GOLF
1980 M O'LOUGHLIN GOLF
1980 A HARLEY LACROSSE
1980 K DUTHY LACROSSE
1980 A SIMEONE LACROSSE
1980 G KAHL VOLLEYBALL
1979 F SZUSTER BOAT
1979 S TOLLEY BOAT
1979 T WILLOUGHBY BOAT
1979 M FANNING CRICKET
1979 R PHILLIPS CRICKET
1979 G HARLEY GLIDING
1979 G PARKER GLIDING
1979 E PRELGAUSKAS GLIDING
1979 P BADENOCH GOLF
1979 M HASLETT GOLF
1979 J WOOD LACROSSE
1979 M WORTHLEY LACROSSE
1979 G FOULIS TAE KWON DO
1979 P MATTHEWS TENNIS
1979 D HALL WATERSKI
1979 I TAPP WATERSKI
1979 B RIGALL WINDSURF
1978 A PEDLER ATHLETICS
1978 T CHAPLIN BASKETBALL
1978 J GILLEN BOAT
1978 J KERNOT BOAT
1978 L SMITH BOAT
1978 K KENNEWELL SQUASH
1978 N GURNER TAE KWON DO
1978 S MINERVINI TAE KWON DO
1977 A HARMAN BASEBALL
1977 J BOLT BOAT
1977 M NORDSTROM CRICKET
1977 A WATSON CRICKET
1977 M HEADLAND JUDO
1977 C WHITHAM RIFLE
1977 R FOWLER TENNIS
1976 C LANE BASKETBALL
1976 M NEED BASKETBALL
1976 M TEUBNER FOOTBALL
1976 M TAN TAE KWON DO
1975 P DEANE ATHLETICS
1975 M HARRISON ATHLETICS
1975 A BEAL BOAT
1975 D HATCHER BOAT
1975 C DEVRIES FENCING
1975 K TOTH FENCING
1975 M KERR-GRANT FOOTBALL
1975 E OLEKALNS FOOTBALL
1975 N CRAFTER GOLF
1975 W PAGE GOLF
1975 D WRIGHT LACROSSE
1975 R MOUSLEY RIFLE
1975 J CAPE RUGBY
1975 W PASCOE TENNIS
1975 G THOMPSON WATERSKI
1974 MA KENIHAN ATHLETICS
1974 H BARKER BASEBALL
1974 N BREWER BASEBALL
1974 T RYAN BASEBALL
1974 R TIEMAN BASEBALL
1974 C LOTT BOAT
1974 W MOODY BOAT
1974 W YOUNG BOAT
1974 M SCHWARTZ CRICKET
1974 APA TOTH FENCING
1974 B FERRIS FOOTBALL
1974 K GRIFFITHS FOOTBALL
1974 S JOHNSON FOOTBALL
1974 P FOX LACROSSE
1974 A HOBBS LACROSSE
1974 J RUSSELL LACROSSE
1974 D STIRZAKER VOLLEYBALL
1974 M DOMAN WATER SKI
1973 B EDINGTON ATHLETICS
1973 I MACDERMOTT ATHLETICS
1973 D PENTELOW ATHLETICS
1973 BJ RICHARDSON BOAT
1973 P CLEMENTS CRICKET
1973 ED THUMM FENCING
1973 A SALMON LACROSSE
1973 P BRODERICK RIFLE
1973 G HOWLAND RIFLE
1973 H PATERSON VOLLEYBALL
1972 R BRICE CRICKET
1972 B EMMETT FOOTBALL
1972 PR CLISBY LACROSSE
1972 WE HOBBS LACROSSE
1972 D RYLATT TABLE TENNIS
1971 W BARKER BASEBALL
1971 R IVES FENCING
1971 J KATSAROS FOOTBALL
1971 P FRANKLIN GOLF
1971 D WHITFORD GOLF
1971 J JAENSCH HOCKEY
1971 R DUTHY LACROSSE
1971 W BUND RUGBY
1971 CK BENNETT SAILING
1971 R PENROSE SAILING
1971 T SADLER SAILING
1971 JG WILLOUGHBY SAILING
1971 J PYM SWIMMING
1970 D FITZSIMONS ATHLETICS
1970 DF STOKES ATHLETICS
1970 W DOOLAND BASEBALL
1970 J JENNINGS BASEBALL
1970 M PAGE BOAT
1970 AP GARA CRICKET
1970 JD MCFARLANE FOOTBALL
1970 L MITCHELL FOOTBALL
1970 DK SAWERS RIFLE
1970 R LAIDLAW RUGBY
1970 R FRASER SAILING
1970 F GORDON SNOW SKI
1970 G MANOS SOCCER
1970 R HANCOCK SWIMMING
1970 P OATEY TENNIS
1969 WD GOULD ATHLETICS
1969 CM WONG BADMINTON
1969 ASJ YAP BADMINTON
1969 G MARSLAND BASKETBALL
1969 M MARSLAND BASKETBALL
1969 MR MAGAREY BOAT
1969 RG HOOK CRICKET
1969 GD DEBELLE FOOTBALL
1969 B HUNT FOOTBALL
1969 J SANDLAND FOOTBALL
1969 V HAINES HOCKEY
1969 G PITT HOCKEY
1969 NA JOHNSON JUDO
1969 H WILLANS JUDO
1969 MP ADAMS RIFLE
1969 DJ PITTS RIFLE
1969 PE MCKENZIE TABLE TENNIS
1968 BJ HORTON ATHLETICS
1968 HF MCEWEN ATHLETICS
1968 JR PENTELOW ATHLETICS
1968 BJ WILLIAMS ATHLETICS
1968 R WASHYN BASKETBALL
1968 DB BISHOP BOAT
1968 MN JEFFRIES BOAT
1968 BP SOUTHCOTT BOAT
1968 S APPS CRICKET
1968 R DREWER CRICKET
1968 D MURCOTT CRICKET
1968 RJ NIEHUUS CRICKET
1968 R OSHANNASSY CRICKET
1968 A WOODCOCK CRICKET
1968 VJ BONDAR FOOTBALL
1968 JHP DISNEY FOOTBALL
1968 J GOODHART FOOTBALL
1968 I GRIERSON FOOTBALL
1968 P ROFE FOOTBALL
1968 CR WHITFORD GOLF
1968 GW HOBBS LACROSSE
1968 DJW MORIARTY MOUNTAIN
1968 SR PALESY SWIMMING
1968 E CAMERON TENNIS
1968 S MAYALL WATERSKI
1967 R FRASER BASKETBALL
1967 M POTTER BASKETBALL
1967 RM BONNIN BOAT
1967 RF ELLEWAY BOAT
1967 AF JOHNSON BOAT
1967 HS NEWLAND BOAT
1967 FP NOLAN BOAT
1967 IF EDGLEY CRICKET
1967 JR BLAKE FOOTBALL
1967 IG HOCKRIDGE FOOTBALL
1967 RD WALTHAM FOOTBALL
1967 DA CHERRY GOLF
1967 AK WHITFORD GOLF
1967 N DETMOLD HOCKEY
1967 S FOTHERINGHAM HOCKEY
1967 J GOODWIN HOCKEY
1967 RR HASLAM HOCKEY
1967 J MATTHEWS HOCKEY
1967 H KRIPS JUDO
1967 SP MATHWIN LACROSSE
1967 DJ ASHTON RUGBY
1967 MP HORWOOD RUGBY
1967 V COCKS SAILING
1967 IR BIDMEADE TENNIS
1967 RS FREEMAN WATERSKIING
1966 TR ANDERSON ATHLETICS
1966 AW BRADSHAW ATHLETICS
1966 PJ HENSCHKE ATHLETICS
1966 W LINDE BASKETBALL
1966 L MATHESON BASKETBALL
1966 JD PATERSON BASKETBALL
1966 C THOMAS BASKETBALL
1966 RT WALKER BASKETBALL
1966 S WORTHLEY BASKETBALL
1966 RP GORDON BOAT
1966 J CLAPP FOOTBALL
1966 IF EDGLEY FOOTBALL
1966 J GREGERSON FOOTBALL
1966 M JAY FOOTBALL
1966 GL MUECKE FOOTBALL
1966 RH MUECKE FOOTBALL
1966 J WOODBURN FOOTBALL
1966 TF POZZA GOLF
1966 G GASKELL LACROSSE
1966 J GARDNER RIFLE
1966 N JANS RUGBY
1966 DM ROSEWELL RUGBY
1966 B WESTERMAN RUGBY
1966 PS MUGGLETON TENNIS
1966 PJ FREEMAN WATERSKIING
1965 PC WALSH ATHLETICS
1965 CA WEBBER BASKETBALL
1965 DE BROOKS BOAT
1965 P GUNSON BOAT
1965 W HUME BOAT
1965 RD LAWSON BOAT
1965 A RAMSAY BOAT
1965 PJ TAYLOR BOAT
1965 IL MUSTER CRICKET
1965 IH CRAIG FENCING
1965 DJ DAVID FOOTBALL
1965 WR HASLAM FOOTBALL
1965 I ROBERTSON FOOTBALL
1965 DM TAMBLYN GOLF
1965 SH CHAPMAN HOCKEY
1965 J GIBLIN HOCKEY
1965 DJ GLENCROSS HOCKEY
1965 S GREENLEES HOCKEY
1965 RE MITCHELL HOCKEY
1965 BD PHILLIS HOCKEY
1965 AL SHERWIN HOCKEY
1965 JS THIERSCH HOCKEY
1965 RJ COPPIN RIFLE
1965 NJ BLAKELEY RUGBY
1965 SA HOHNEN RUGBY
1965 DH LE MESSURIER RUGBY
1965 AM BILLS TENNIS
1965 E RUSSO TENNIS
1964 CP MCCUSKER ATHLETICS
1964 PJ GAUVIN BASEBALL
1964 M KLOPP BASEBALL
1964 WJ MAY BASEBALL
1964 IL MUSTER BASEBALL
1964 BA SIMS BASEBALL
1964 PA BONNIN BASKETBALL
1964 HM GOODHART BASKETBALL
1964 RB WHARTON BASKETBALL
1964 RE BOLT BOAT
1964 J CHOMINSKY BOAT
1964 DJ DAVID CRICKET
1964 WS CHAPMAN FOOTBALL
1964 R STILL GOLF
1964 EM ASKWITH HOCKEY
1964 DR BRADSHAW HOCKEY
1964 RH FRANCIS HOCKEY
1964 DM HARVEY HOCKEY
1964 RE HILL HOCKEY
1964 GJ IVERSON HOCKEY
1964 RW MORRISS LACROSSE
1964 C FREEMAN RUGBY
1964 RW RITCHIE RUGBY
1964 JD THOMSON RUGBY
1964 C JUTTNER SAILING
1964 C GRYGORCEWICZ SOCCER
1964 R WOHLFARTH SOCCER
1964 DB BOWMAN WEIGHTLIFTING
1964 JO SINCOCK WEIGHTLIFTING
1963 I KIRKPATRICK ATHLETICS
1963 PJ CARTER BASEBALL
1963 K GREATREX BASEBALL
1963 C HARMAN BASEBALL
1963 M YOUNG BASEBALL
1963 DL BROOKMAN BASKETBALL
1963 A PANNELL BOAT
1963 AL SOUTHCOTT BOAT
1963 DD TROWSE CRICKET
1963 G ARATO FENCING
1963 P CLARK FOOTBALL
1963 JV CORBETT FOOTBALL
1963 DJ GAMBLING FOOTBALL
1963 WR JACKSON FOOTBALL
1963 M JONES FOOTBALL
1963 A PRYOR FOOTBALL
1963 G SEPPELT FOOTBALL
1963 IL BARR GOLF
1963 R ANANDA HOCKEY
1963 GD BOWDEN HOCKEY
1963 J CLARKSON HOCKEY
1963 PJ NELSON RIFLE
1963 CI TANZER RIFLE
1963 RR WINCKEL RIFLE
1963 MC DUNNE TENNIS
1963 E HARRIS TENNIS
1963 J HART TENNIS
1963 PG COURTNEY WEIGHTLIFTING
1963 R OON WEIGHTLIFTING
1962 GD ANANDA ATHLETICS
1962 PS GRIFFIN ATHLETICS
1962 D J SINCOCK BASEBALL
1962 R LAWTON BASKETBALL
1962 JRH BROOK BOAT
1962 RG MORGAN BOAT
1962 AR CLARKSON CRICKET
1962 JF SANGSTER CRICKET
1962 D SINCOCK CRICKET
1962 MJ STORY FENCING
1962 AE BYERS FOOTBALL
1962 JC FERGUSON FOOTBALL
1962 JF SANGSTER FOOTBALL
1962 R TODD FOOTBALL
1962 LK FRANCIS HOCKEY
1962 GL MARTIN HOCKEY
1962 D NIEHUUS JUDO
1962 J SOBOLEWSKI JUDO
1962 NK BARWICK LACROSSE
1962 M CHO TABLE TENNIS
1962 HS MOH TABLE TENNIS
1962 GL RAU WEIGHTLIFTING
1962 SJ WEST WEIGHTLIFTING
1961 J DALY ATHLETICS
1961 IE SCARMAN BASEBALL
1961 P WEDD BASEBALL
1961 RD CHEESMAN BOAT
1961 DG JOSE BOAT
1961 WH ROUSE FENCING
1961 BS WOLANSKI FENCING
1961 DC HILL FOOTBALL
1961 JF HOOPER FOOTBALL
1961 KC KELLY FOOTBALL
1961 PG MORTON FOOTBALL
1961 AD SHEPHERD FOOTBALL
1961 MH CHAPMAN HOCKEY
1961 P CLARKSON HOCKEY
1961 RA THOMPSON HOCKEY
1961 PR WALLACE JUDO
1961 NL RICHARDSON LACROSSE
1961 A BARKER RUGBY
1961 MJ MOFFATT RUGBY
1961 T GEARY SOCCER
1961 SN CHO TABLE TENNIS
1961 K NARCISSE TABLE TENNIS
1960 RW WATSON BOAT
1960 JN ROGERS CRICKET
1960 AR CLARKSON FOOTBALL
1960 CHA MEYER FOOTBALL
1960 JRE WELLS FOOTBALL
1960 RE COOPER HOCKEY
1960 TW LIM HOCKEY
1960 BG MOLLISON RIFLE
1960 NJ HOWARD RUGBY
1960 Z STASKA RUGBY
1960 L RAVESI SQUASH
1959 IR WHEELER ATHLETICS
1959 CS LIM BADMINTON
1959 O PANKIW BADMINTON
1959 A PATWARDHAN BADMINTON
1959 JV TAMLIN BASEBALL
1959 MR DANCIS BASKETBALL
1959 JA NITSCHKE BASKETBALL
1959 GD BURFIELD BOAT
1959 RA CAMERON CRICKET
1959 BM QUIGLEY CRICKET
1959 MH CODD FOOTBALL
1959 MG MONTGOMERY FOOTBALL
1959 DM SOUTHWOOD GOLF
1959 WA HUTCHINSON HOCKEY
1959 MB JUDE HOCKEY
1959 RB SINGHAM HOCKEY
1959 JN ROGERS LACROSSE
1959 RL GRAY RIFLE
1959 GF KATEKAR RIFLE
1959 BM DEBELLE RUGBY
1959 J STASKA RUGBY
1959 BG HAGGER TENNIS
1958 GJ CRAWFORD ATHLETICS
1958 NB GRAY ATHLETICS
1958 S AU-YONG BADMINTON
1958 LN QUINTRELL BASEBALL
1958 ME LAWRENCE BASKETBALL
1958 KJ POCOCK BASKETBALL
1958 BM QUIGLEY BASKETBALL
1958 DS HUMBLE BOAT
1958 GG NORTHCOTE BOAT
1958 W ROGERS CRICKET
1958 J SNOWDEN CRICKET
1958 JC LILL FOOTBALL
1958 TJ MESTROV FOOTBALL
1958 WA SEPPELT FOOTBALL
1958 RG STRICKLAND FOOTBALL
1958 GM THYER GOLF
1958 DE AYRES HOCKEY
1958 K KAMALESVARAN HOCKEY
1958 BJ JEFFREY LACROSSE
1958 BJ STONE RIFLE
1958 YS FONG RUGBY
1958 FRA JORGENSEN RUGBY
1958 AJ RADFORD RUGBY
1958 AJ LANE TENNIS
1957 BM QUIGLEY BASEBALL
1957 MC HAY ATHLETICS
1957 MD DUNN BASEBALL
1957 BE LANE BASKETBALL
1957 V REINTALS BASKETBALL
1957 TGC MURRELL BOAT
1957 FW ALTMANN FOOTBALL
1957 TAS HANSON FOOTBALL
1957 GO'H HYDE FOOTBALL
1957 HH ALEXANDER HOCKEY
1957 FH CHAPMAN HOCKEY
1957 P SEENIVASEGAM HOCKEY
1957 PH TAYLOR HOCKEY
1957 GE BIGGINS LACROSSE
1957 FM CAIN LACROSSE
1957 R OFFLER LACROSSE
1957 RJ SCHEID TENNIS
1956 GE NOTTLE BASEBALL
1956 GD BEAUMONT BASKETBALL
1956 ES JEFFRIES BASKETBALL
1956 GN BUTTERWORTH BOAT
1956 KD LEDITSCHKE CRICKET
1956 RE LUXTON CRICKET
1956 JP EDWARDS FOOTBALL
1956 TM MCAULIFFE FOOTBALL
1956 GP WILSON FOOTBALL
1956 GS HEITHERSAY GOLF
1956 DW STOTT GOLF
1956 PE BRUMMITT HOCKEY
1956 R BURNARD HOCKEY
1956 JR MAY HOCKEY
1956 JWM YUEN HOCKEY
1956 BF GOOD LACROSSE
1956 GF PEIRCE LACROSSE
1956 GS BARON-HAY RUGBY
1956 JTR ROSEWELL RUGBY
1956 MM VAN GELDER RUGBY
1956 A ZELTINS TENNIS
1955 IR BUTCHER ATHLETICS
1955 JL FURZE BASKETBALL
1955 CHFX AKKERMANS FOOTBALL
1955 CS BUNGEY FOOTBALL
1955 JG CLAYTON FOOTBALL
1955 WJ DOWNER FOOTBALL
1955 CL KETLEY FOOTBALL
1955 PG PAK POY FOOTBALL
1955 IF GULLAND HOCKEY
1955 H LUCAS HOCKEY
1955 T SINGH HOCKEY
1955 JR HOGAN RUGBY
1955 MG MCCALL RUGBY
1955 RBK TAN RUGBY
1955 MJ WILLIAMS RUGBY
1954 G FENWICK BASEBALL
1954 JT ALLARD BASKETBALL
1954 RA DUNSTAN BASKETBALL
1954 RL PIPER BASKETBALL
1954 PJS BURNS BOAT
1954 JY HANCOCK BOAT
1954 RL HODGE BOAT
1954 J JOSE BOAT
1954 KD FITCH FOOTBALL
1954 RG JOHNSON FOOTBALL
1954 GE KRIEGER FOOTBALL
1954 DS MUECKE FOOTBALL
1954 RH TUCKEWELL FOOTBALL
1954 PA LEANEY GOLF
1954 BT NOLTE GOLF
1954 EM BURNS HOCKEY
1954 ID FOX HOCKEY
1954 NK MEANEY HOCKEY
1954 R ROWE HOCKEY
1954 J SINGH HOCKEY
1954 TP MCCORMACK LACROSSE
1954 GR GIBBS RUGBY
1954 TW TURNER RUGBY
1954 JC WOHLERS TENNIS
1953 SL SKINNER ATHLETICS
1953 DA FULLER BASEBALL
1953 RL DUGUID BASKETBALL
1953 JH WATERHOUSE BASKETBALL
1953 RRM LEA BOAT
1953 PM BEDNALL CRICKET
1953 JO HYDE CRICKET
1953 JC LILL CRICKET
1953 RC BENNETT FOOTBALL
1953 GJ DUNCAN FOOTBALL
1953 RR HANCOCK FOOTBALL
1953 MJ KITCHENER FOOTBALL
1953 JB LAURIE FOOTBALL
1953 JG MARTIN FOOTBALL
1953 R KAY HOCKEY
1953 IP SIMES HOCKEY
1953 N SINGH HOCKEY
1953 LHD PEARCY LACROSSE
1953 BEJ ANCELL RIFLE
1953 CO FULLER RIFLE
1953 WR ROBERTSON RIFLE
1953 FA HONE RUGBY
1953 WC HUI RUGBY
1953 MA ROBINSON RUGBY
1953 RA POTTER TENNIS
1953 LD HADFIELD ATHLETICS
1952 LG CLAXTON ATHLETICS
1952 RR HANCOCK ATHLETICS
1952 BC JEFFRIES ATHLETICS
1952 RH SEDGLEY ATHLETICS
1952 LLG EVANS BASKETBALL
1952 DW FORGAN BASKETBALL
1952 KC LEE BASKETBALL
1952 ME MELLISH BASKETBALL
1952 WD FOTHERINGHAM BOAT
1952 J TASSIE BOAT
1952 BW ORCHARD CRICKET
1952 DH GILES FOOTBALL
1952 RJ LAWRENCE FOOTBALL
1952 PB TUNBRIDGE FOOTBALL
1952 RM CLARK HOCKEY
1952 JG GOLLEDGE HOCKEY
1952 JR HONE HOCKEY
1952 A KARIM HOCKEY
1952 HR SARD HOCKEY
1952 JW SMITH HOCKEY
1952 JO HYDE LACROSSE
1952 CJ HAMDORF RIFLE
1952 CS AYOUB RUGBY
1952 BA HIGGINS RUGBY
1952 KR ALLEN TENNIS
1952 MH ASTLEY TENNIS
1952 JH HANN TENNIS
1951 P BROKENSHA ATHLETICS
1951 RJ BROCK BASEBALL
1951 CS JOYNER BASKETBALL
1951 KE STEVENSON BASKETBALL
1951 JR THOMPSON BASKETBALL
1951 HD COOK BOAT
1951 GC REYNOLDS BOAT
1951 SG HAYNES CRICKET
1951 IN BROADBENT FOOTBALL
1951 DI HARRIS FOOTBALL
1951 JKA MCLEOD FOOTBALL
1951 CF ROBERTSON FOOTBALL
1951 JW FAWCETT GOLF
1951 ME ADAM HOCKEY
1951 MH ASTLEY HOCKEY
1951 MP FREER HOCKEY
1951 D HASLAM HOCKEY
1951 GR MELVIN HOCKEY
1951 RG EVANS RUGBY
1951 HC GREEN TENNIS
1951 KD PRICE TENNIS
1951 HW WELCH TENNIS
1950 JE DUIGAN BASEBALL
1950 HM ANGWIN BASKETBALL
1950 RB COOTER BOAT
1950 AL DOWDING CRICKET
1950 EB ENGLAND CRICKET
1950 GG GUBBINS CRICKET
1950 C MILLARD CRICKET
1950 KT O'LOUGHLIN CRICKET
1950 JWS WILKIN CRICKET
1950 RL ELIX FOOTBALL
1950 KR SEEDSMAN FOOTBALL
1950 JF WALSH FOOTBALL
1950 MD WALLAGE HOCKEY
1950 M WATSON HOCKEY
1950 DA OSBORNE-WHITE HOCKEY
1950 JM WOLLASTON HOCKEY
1950 AW BAIRD LACROSSE
1950 JE DUNN LACROSSE
1950 PA MILES LACROSSE
1950 JM WHITE LACROSSE
1950 AD TONKIN RIFLE
1950 AJD FORBES RUGBY
1950 GNR HONE RUGBY
1950 JKS PROBERT RUGBY
1950 WE SANDOVER RUGBY
1950 EA SMITH RUGBY
1950 HM ANGWIN TENNIS
1950 SB BARKER TENNIS
1950 CG FITZPATRICK TENNIS
1950 DG LINN TENNIS
1949 PA HARBISON ATHLETICS
1949 JKS PROBERT ATHLETICS
1949 DG BIDDELL BASEBALL
1949 DG OTHAMS BASEBALL
1949 RN QUINTRELL BASEBALL
1949 T TURNER BASEBALL
1949 DG BIDDELL BASKETBALL
1949 DG LINN BASKETBALL
1949 ME WALL BASKETBALL
1949 LR DOW CRICKET
1949 LM SMART CRICKET
1949 MR BASHEER FOOTBALL
1949 AL DOWDING FOOTBALL
1949 BJ MICHELMORE FOOTBALL
1949 RG WHITE FOOTBALL
1949 WH BENSON GOLF
1949 FSH DOMAN GOLF
1949 RG WHITE GOLF
1949 EB ENGLAND HOCKEY
1949 CR HOLDER HOCKEY
1949 H JENKINS HOCKEY
1949 JB STOKES HOCKEY
1949 GM WARD LACROSSE
1949 KJ WHISSON LACROSSE
1949 JH MICHAEL RIFLE
1949 PA LAWTON RUGBY
1949 GG BROOKMAN TENNIS
1948 WR FULLER BASEBALL
1948 D ELDRIDGE BASKETBALL
1948 A MCCAHEY BASKETBALL
1948 OG WOODWARD FOOTBALL
1948 JP MADDERN GOLF
1948 TH ALLEN HOCKEY
1948 LR DOW HOCKEY
1948 BD ELLIS HOCKEY
1948 EJ ENGLAND HOCKEY
1948 JS HASELGROVE HOCKEY
1948 M MCTAGGART HOCKEY
1948 JB WEST HOCKEY
1948 JH HANN LACROSSE
1948 JH HARBISON LACROSSE
1948 GV HARRY RIFLE
1948 J MORITZ RIFLE
1948 MV BURTON RUGBY
1948 AD JOSE RUGBY
1948 B NIENABER RUGBY
1948 MJ ASTLEY TENNIS
1948 F LONERGAN TENNIS
1947 JD COPLEY ATHLETICS
1947 AD JOSE ATHLETICS
1947 P BROKENSHA BASEBALL
1947 LM SMART BASEBALL
1947 IM FURLER BOAT
1947 KB MAGAREY BOAT
1947 JC WHITEHOUSE BOAT
1947 HM DOUGLAS CRICKET
1947 AD JOSE CRICKET
1947 DAD ABBOTT FOOTBALL
1947 DM BREBNER FOOTBALL
1947 RM HOLMES FOOTBALL
1947 DN ROBINSON FOOTBALL
1947 JM GRIGGS GOLF
1947 DH LAIDLAW GOLF
1947 CG WILSON GOLF
1947 BL CORNISH HOCKEY
1947 DCR DREW HOCKEY
1947 J KELLY HOCKEY
1947 DB KIRBY HOCKEY
1947 JB LEACH HOCKEY
1947 V PITFIELD HOCKEY
1947 B WALL HOCKEY
1947 J WOOD HOCKEY
1947 LH KIRKMAN LACROSSE
1947 GJ MUNDAY LACROSSE
1947 JD O'SULLIVAN LACROSSE
1947 MP WALLACE RIFLE
1947 JR BOTHAM RUGBY
1947 W CARTER RUGBY
1947 G BATTYE TENNIS
1947 B LAURIE TENNIS
1946 JH HARBISON ATHLETICS
1946 JAF STEVENS ATHLETICS
1946 MR PAGE BASEBALL
1946 VC ROSE BASEBALL
1946 A DAY BASKETBALL
1946 JA HAMILTON BASKETBALL
1946 E KIRKMAN BASKETBALL
1946 CAL ABBOTT BOAT
1946 PJ CLARIDGE BOAT
1946 IH HOBBS BOAT
1946 DD BEARD CRICKET
1946 FC BENNETT CRICKET
1946 BR GOODE CRICKET
1946 BH COULLS FOOTBALL
1946 DL DAVIES FOOTBALL
1946 CE DEWAR FOOTBALL
1946 BR GOODE FOOTBALL
1946 AGA TREGONNING FOOTBALL
1946 JWS WILKIN GOLF
1946 R PAVY HOCKEY
1946 CAL ABBOTT LACROSSE
1946 RA KENIHAN LACROSSE
1946 IS WALLMAN LACROSSE
1946 KJ WARD LACROSSE
1946 MR HONE RUGBY
1946 J MELLOR RUGBY
1946 KGP TREGONNING RUGBY
1946 JN DIGGLE TENNIS
1946 B REDWOOD TENNIS
1945 MR HONE BASKETBALL
1945 B HUNTER BASKETBALL
1945 B REDWOOD BASKETBALL
1945 DRR ANDERSON HOCKEY
1945 DJK TREGONNING HOCKEY
1945 EC HALLETT LACROSSE
1941 MW ELLIOTT ATHLETICS
1941 R HALLS BASKETBALL
1941 MG MATTERS BASKETBALL
1940 MH DRAPER ATHLETICS
1940 M COWELL BASKETBALL
1940 BW MARSHALL BASKETBALL
1940 E SALTER BASKETBALL
1940 JE DUNSTAN FOOTBALL
1940 NC LIGERTWOOD FOOTBALL
1940 EM CAVALIER HOCKEY
1940 JM EDWARDS HOCKEY
1940 ER SMITH HOCKEY
1940 DT MARTIN LACROSSE
1940 JR THOMPSON LACROSSE
1940 R LOCK TENNIS
1940 JF MORAN TENNIS
1939 FC CATT BASEBALL
1939 NS JOHNSTON BASEBALL
1939 JT KILGARIFF BASEBALL
1939 MM CROOK BASKETBALL
1939 J YOUNG BASKETBALL
1939 L BONNIN BOAT
1939 RWB CUMING BOAT
1939 FF ESPIE BOAT
1939 JA ROBERTS BOXING
1939 AF CATT CRICKET
1939 GW PAGE CRICKET
1939 JL STOKES CRICKET
1939 J TREGONING CRICKET
1939 WJ BETTS FOOTBALL
1939 RT STEELE FOOTBALL
1939 GDL SEDDON GOLF
1939 JM MCPHIE HOCKEY
1939 ET SMITH HOCKEY
1939 GL DUFFIELD LACROSSE
1939 RE BROWN RIFLE
1939 LS BURFIELD RIFLE
1939 GP SANDFORD RIFLE
1939 TG EDWARDS RUGBY
1939 FA HAMILTON RUGBY
1939 RW RICHARDSON RUGBY
1939 BE WELBOURN TENNIS
1938 GM STEELE ATHLETICS
1938 J TREGONING ATHLETICS
1938 AN GOULD BASEBALL
1938 EC SWAN BASEBALL
1938 DB HENDRICKSON BOXING
1938 GC MORRISON CRICKET
1938 AJ STEVENSON CRICKET
1938 EDJ STEWART CRICKET
1938 DC DAWKINS FOOTBALL
1938 AP LEMESSURIER FOOTBALL
1938 BA MAGAREY FOOTBALL
1938 HL MASTERS FOOTBALL
1938 HG ANDREW GOLF
1938 JL STOKES GOLF
1938 W FORBES HOCKEY
1938 B IRVINE HOCKEY
1938 JE KELLY HOCKEY
1938 H MCDONALD HOCKEY
1938 GT BARNFIELD LACROSSE
1938 JR CORNISH LACROSSE
1938 DC MENZIES LACROSSE
1938 TAR DINNING RIFLE
1938 MAP MATTINGLEY RIFLE
1938 AB ROBERTSON RIFLE
1938 GM NEUENKIRCHEN RUGBY
1938 B BLACK SWIMMING
1938 JH HOMBURG TENNIS
1938 RF MCASKILL TENNIS
1937 J TASSIE BASKETBALL
1937 RW RICHARDSON BOAT
1937 ES WYETT BOXING
1937 CM GURNER CRICKET
1937 ER LONERGAN CRICKET
1937 J CLELAND HOCKEY
1937 MC NEWLAND HOCKEY
1937 J WARD HOCKEY
1937 MW NAIRN LACROSSE
1937 MG TAYLOR LACROSSE
1937 EG ROBINSON RIFLE
1937 B FREEMAN RUGBY
1937 AH MAGAREY RUGBY
1937 ML REILLY RUGBY
1936 HD SUTHERLAND BASEBALL
1936 AM THOMPSON BASEBALL
1936 A RIX BASKETBALL
1936 P KLEINSCHMIDT FOOTBALL
1936 JJ RICE FOOTBALL
1936 R CHRISTIE GOLF
1936 LD DESTREE GOLF
1936 FJ FENNER HOCKEY
1936 J RAY HOCKEY
1936 PF SALTER HOCKEY
1936 JM BONNIN LACROSSE
1936 OC ISAACHSEN LACROSSE
1936 TH MCFARLANE RIFLE
1936 CH MUTTON RIFLE
1936 AF PILGRIM RIFLE
1936 CJ STARLING RIFLE
1936 AE WELBOURN RIFLE
1936 JR DAVEY RUGBY
1936 AJ FAIRWEATHER RUGBY
1936 AM THOMSON RUGBY
1936 HM SEARLE TENNIS
1935 AG CAMPBELL ATHLETICS
1935 RL CROCKER ATHLETICS
1935 FR MAGAREY BASEBALL
1935 PH REILLY BASEBALL
1935 AJ STEVENSON BASEBALL
1935 M COLEBATCH BASKETBALL
1935 L DAWKINS BASKETBALL
1935 JA SMEATON BOAT
1935 AJ CLARKSON CRICKET
1935 GG HABICH CRICKET
1935 JW SANGSTER CRICKET
1935 JE SMITH CRICKET
1935 CC KUCHELL FOOTBALL
1935 PM CUDMORE GOLF
1935 KL LITCHFIELD HOCKEY
1935 VM COTTLE LACROSSE
1935 WS GEORGE LACROSSE
1935 RV HARRY LACROSSE
1935 NS MUECKE LACROSSE
1935 RG TONKIN LACROSSE
1935 HN WALTER RIFLE
1935 KS EDMUNDS RUGBY
1935 JP HAYDEN RUGBY
1935 RE PORTER RUGBY
1935 JH PORTUS RUGBY
1935 JM DICKER TENNIS
1934 ED CLARIDGE BASKETBALL
1934 H HODGSON BASKETBALL
1934 GW CHAPMAN BOAT
1934 JR MAGAREY BOAT
1934 RB WARD BOAT
1934 WH BAUDINET CRICKET
1934 GT COLEBATCH CRICKET
1934 J RAY CRICKET
1934 R ANDERS FOOTBALL
1934 W BENTLEY FOOTBALL
1934 RF BROWN FOOTBALL
1934 GD DAWSON FOOTBALL
1934 JW SANGSTER FOOTBALL
1934 KH SOUTH FOOTBALL
1934 RD CROOK GOLF
1934 MD CLOSE HOCKEY
1934 G FULTON HOCKEY
1934 R MOTTERAM HOCKEY
1934 WF SALTER HOCKEY
1934 C WOOD HOCKEY
1934 WP CLELAND LACROSSE
1934 RD MCKAY LACROSSE
1934 JM PEDLER LACROSSE
1934 MW HOWELL RIFLE
1934 HEW LYONS RUGBY
1934 DP O'CONNOR RUGBY
1934 CG KING SWIMMING
1934 NH WALLMAN SWIMMING
1934 WK TAYLOR TENNIS
1933 JO WERE ATHLETICS
1933 KH GILLESPIE BASEBALL
1933 J RAY BASEBALL
1933 RS WHITINGTON BASEBALL
1933 EM HARGRAVE BASKETBALL
1933 CE MAYO BASKETBALL
1933 JM BONNIN BOAT
1933 MF BONNIN BOAT
1933 JC CUMING BOAT
1933 AC DOUGLAS BOAT
1933 HRS NEWLAND BOAT
1933 JR DAVEY CRICKET
1933 HM THOMPSON CRICKET
1933 RP LARKIN FOOTBALL
1933 NJ MCBAIN FOOTBALL
1933 JP MCFARLANE FOOTBALL
1933 WCJ WHITE FOOTBALL
1933 WD ACKLAND-HORMAN GOLF
1933 BB CLELAND HOCKEY
1933 JB ADCOCK LACROSSE
1933 AC DAVIS LACROSSE
1933 HE IRVING LACROSSE
1933 DK KUMNICK LACROSSE
1933 GA TURNBULL LACROSSE
1933 AL COOPER RIFLE
1933 GJ HONE TENNIS
1933 WRS HONE TENNIS
1933 EM SUDHOLZ TENNIS
1932 DC COWELL ATHLETICS
1932 NM FRICKER ATHLETICS
1932 RAA PELLEW BASEBALL
1932 NT TODD BASEBALL
1932 PM CUDMORE BOAT
1932 WL HANN CRICKET
1932 RS WHITINGTON CRICKET
1932 JF FUNDER FOOTBALL
1932 WL HANN FOOTBALL
1932 AG GILLESPIE FOOTBALL
1932 RV MCMICHAEL FOOTBALL
1932 RL MUECKE FOOTBALL
1932 MM PLAYFORD FOOTBALL
1932 HM THOMPSON FOOTBALL
1932 JL ALLEN HOCKEY
1932 WD ALLEN HOCKEY
1932 TS DORSCH HOCKEY
1932 AJ MACKAY HOCKEY
1932 WJ O'CONNOR HOCKEY
1932 FB TURNER HOCKEY
1932 WC BEERWORTH LACROSSE
1932 NJ BONNIN LACROSSE
1932 DL DOWIE LACROSSE
1931 FW MITCHELL ATHLETICS
1931 AG GILLESPIE BASEBALL
1931 AH SMITH BASEBALL
1931 WK TAYLOR BASEBALL
1931 GK HUGHES CRICKET
1931 DF BURNARD FOOTBALL
1931 RH ELIX FOOTBALL
1931 CK JAMES FOOTBALL
1931 IH SEPPELT FOOTBALL
1931 WB DORSCH HOCKEY
1931 WRS HONE HOCKEY
1931 NL TAYLOR HOCKEY
1931 MLW BEVAN RIFLE
1931 WCR BROOKE RIFLE
1931 RV MCMICHAEL TENNIS
1931 GA TURNBULL TENNIS
1930 IH SEPPELT ATHLETICS
1930 GK HUGHES BASEBALL
1930 WW JOLLY BASEBALL
1930 R KRANTZ BASEBALL
1930 LJT PELLEW BASEBALL
1930 JM HARRIS BASKETBALL
1930 LE HOLLAND BASKETBALL
1930 NJ BONNIN BOAT
1930 AH FINLAYSON BOAT
1930 FH FINLAYSON CRICKET
1930 LJT PELLEW CRICKET
1930 WH BAUDINET FOOTBALL
1930 JMJ JENS FOOTBALL
1930 I MCLACHLAN GOLF
1930 CM SPRIGG GOLF
1930 FW ARDEN HOCKEY
1930 AM BILLS HOCKEY
1930 MA BUTLER HOCKEY
1930 ER CLELAND HOCKEY
1930 RH FEATHERSTONE HOCKEY
1930 HW FLETCHER HOCKEY
1930 SV MORRIS HOCKEY
1930 PS RICHARDSON HOCKEY
1930 R SIMS HOCKEY
1930 ES WANNAN HOCKEY
1930 JE BARKER LACROSSE
1930 LC DAWKINS LACROSSE
1930 LT EWENS LACROSSE
1930 WA HARBISON LACROSSE
1930 LPA LAWRENCE LACROSSE
1930 RF THYER LACROSSE
1930 AF TURNER LACROSSE
1930 LG WATSON LACROSSE
1930 JO CORBIN RIFLE
1930 RW ELLIS RIFLE
1930 BA SADDLER RIFLE
1930 CM SPRIGG TENNIS
1930 RG WEBB TENNIS
1929 WL REID BASEBALL
1929 EM SUDHOLZ BASKETBALL
1929 RB KNIGHT BOAT
1929 RB LEES BOAT
1929 DR DOWNEY CRICKET
1929 HL ABBOTT FOOTBALL
1929 AJ CLARKSON FOOTBALL
1929 BW HONE FOOTBALL
1929 AO MCPHERSON FOOTBALL
1929 DT MITCHELL FOOTBALL
1929 DL RICHARDS FOOTBALL
1929 EA SCHULZ FOOTBALL
1929 W HARRISON HOCKEY
1929 JC PELLEW HOCKEY
1929 RJ COOK LACROSSE
1929 AE DAVIS LACROSSE
1929 IU GALLOWAY LACROSSE
1929 JS MUECKE LACROSSE
1929 LD MCKENZIE RIFLE
1929 SW THOMSON RIFLE
1928 JC IRWIN A.U.S.A.
1928 WC ALEXANDER BASEBALL
1928 GL BAYLY BASEBALL
1928 JM DWYER BASEBALL
1928 WA GREENE BASEBALL
1928 CD URE BASKETBALL
1928 SJ DOUGLAS BOAT
1928 JL HAYWARD BOAT
1928 CH SMITH BOAT
1928 DS YOUNG BOAT
1928 LB POWER CRICKET
1928 CB SANGSTER CRICKET
1928 RF BOOKER FOOTBALL
1928 FH FINLAYSON FOOTBALL
1928 S WILLIAMS FOOTBALL
1928 HI MORRIS HOCKEY
1928 PS TAYLOR HOCKEY
1928 RI TRENGROVE HOCKEY
1928 GD ROLLISON LACROSSE
1927 CJ GLOVER A.U.S.A.
1927 CA BROOKS ATHLETICS
1927 JA DAVIS ATHLETICS
1927 AH YOUNG ATHLETICS
1927 BJ PITT BASKETBALL
1927 WM MORGAN BOAT
1927 MA TRUDINGER BOAT
1927 A WALKLEY BOAT
1927 WC ALEXANDER CRICKET
1927 LN ALLEN FOOTBALL
1927 WR BAKER FOOTBALL
1927 MW EVANS FOOTBALL
1927 CB SANGSTER FOOTBALL
1927 NH STUART FOOTBALL
1927 MH DORSCH HOCKEY
1927 FS GAULT HOCKEY
1927 KH BOYKETT LACROSSE
1927 AL DAWKINS LACROSSE
1927 BE LAWRENCE LACROSSE
1927 EM MENZ SWIMMING
1926 EN HOWARD ATHLETICS
1926 AD HOLLAND BASEBALL
1926 RV PRIDMORE BASEBALL
1926 IMD DAVIES BASKETBALL
1926 E DELAND BASKETBALL
1926 V HACKETT BASKETBALL
1926 BW HONE CRICKET
1926 R KRANTZ CRICKET
1926 FW WAGNER CRICKET
1926 BS HANSON FOOTBALL
1926 WR JAMES FOOTBALL
1926 JA DAVIS LACROSSE
1926 MV SAMUEL LACROSSE
1926 JH LEASK RIFLE
1926 RS YORATH RIFLE
1926 IMD DAVIES SWIMMING
1926 AW KRICHAUFF SWIMMING
1926 MH DORSCH TENNIS
1925 GR FULLER BASEBALL
1925 AE SHARMAN BASEBALL
1925 DG MCKAY CRICKET
1925 RV PRIDMORE CRICKET
1925 SH LEWIS FOOTBALL
1925 DG MCKAY FOOTBALL
1925 LS WALSH FOOTBALL
1925 EG CASELY HOCKEY
1925 GD RICHARDS HOCKEY
1925 PC SAUNDERS HOCKEY
1925 MS JOYNER LACROSSE
1925 LR MALLEN LACROSSE
1925 BS MUECKE LACROSSE
1925 WG HEASLIP RIFLE
1925 HH WIGHT RIFLE
1925 WR JAMES TENNIS
1925 DL MELLISH TENNIS
1924 ML FORMBY BOAT
1924 RC MCKINNON BOAT
1924 G TASSIE BOAT
1924 EJK HARBISON CRICKET
1924 PA OHLSTROM CRICKET
1924 KMC'Q BENNETT FOOTBALL
1924 GA CAIN FOOTBALL
1924 NA WALSH FOOTBALL
1924 AJ KENTISH HOCKEY
1924 PE LADE HOCKEY
1924 EJ WIGAN HOCKEY
1924 CJ GLOVER LACROSSE
1924 AT HARBISON LACROSSE
1924 EJK HARBISON LACROSSE
1924 AFC MCKENCHNIE RIFLE
1924 LAE LEIDIG TENNIS
1924 CEJ TAPLIN TENNIS
1923 HMCI BIRCH A.U.S.A.
1923 JD CHAPMAN ATHLETICS
1923 R KRANTZ ATHLETICS
1923 MW BEDNALL BASEBALL
1923 MA BLAKE BASEBALL
1923 HS ELFORD BASEBALL
1923 PA OHLSTROM BASEBALL
1923 IA HAMILTON BOAT
1923 PA READ BOAT
1923 AB BARKER CRICKET
1923 LT GUN CRICKET
1923 FH FISCHER FOOTBALL
1923 NS GUNNING FOOTBALL
1923 JF KOERNER FOOTBALL
1923 G ROBERTS HOCKEY
1923 ML FORMBY LACROSSE
1923 JS KESSELL LACROSSE
1923 LB MATHEWS LACROSSE
1923 FE GALLASCH RIFLE
1923 AH LENDON RIFLE
1923 FW HOOPMANN TENNIS
1923 GH URE TENNIS
1922 IB SOLOMONS A.U.S.A.
1922 AL TOSTEVIN A.U.S.A.
1922 LV PELLEW ATHLETICS
1922 RRS CHAMBERLAIN BOAT
1922 JF ASTLEY CRICKET
1922 WRG COLMAN CRICKET
1922 TD FINEY CRICKET
1922 DLR BOUCAUT FOOTBALL
1922 ASD COCKS FOOTBALL
1922 GH HOWARD LACROSSE
1922 BG JOHNSTON LACROSSE
1922 RA ISENSTEIN RIFLE
1922 DJR SUMNER TENNIS
1921 WJ FERGUSON BOAT
1921 IC BARTON FOOTBALL
1921 WRG COLMAN FOOTBALL
1921 HL DAVIE FOOTBALL
1921 RO FOX FOOTBALL
1921 CE WILLING FOOTBALL
1921 JR GORDON LACROSSE
1921 LMS HARGRAVE LACROSSE
1921 FA KINGSTON RIFLE
1921 AN DAWKINS TENNIS
1921 HW FLOREY TENNIS
1920 HI COOMBS BOAT
1920 AH HENNESSY BOAT
1920 FW LINNETT BOAT
1920 JS LORD BOAT
1920 LC MAIDEN BOAT
1920 FJ MORPHETT BOAT
1920 RL NAYLOR BOAT
1920 AL WEBB BOAT
1920 AC WESTON BOAT
1920 HM FISHER CRICKET
1920 GM HONE CRICKET
1920 GE JOSE CRICKET
1920 LV PELLEW CRICKET
1920 HG PREST CRICKET
1920 WB SHANASY CRICKET
1920 AH WHITE CRICKET
1920 TD FINEY FOOTBALL
1920 GM HONE FOOTBALL
1920 GH JEFFREY FOOTBALL
1920 EH JOHNCOCK FOOTBALL
1920 WMC SYMONDS FOOTBALL
1920 DA DOWLING LACROSSE
1920 HM FISHER LACROSSE
1920 GA PAVY LACROSSE
1920 HM REES LACROSSE
1920 RH BERRIMAN TENNIS
1920 FR HONE TENNIS
1919 EJK HARBISON FOOTBALL
1919 ATB JONES FOOTBALL
1919 HG PREST FOOTBALL
1919 CI STREICH FOOTBALL
1919 DJR SUMNER FOOTBALL
1919 TW TASSIE FOOTBALL
1919 AH WHITE FOOTBALL
1919 OA COPE HOCKEY
1919 NR BENNETT LACROSSE
1919 AK GAULT LACROSSE
1919 RLT GRANT LACROSSE
1919 HK PAVY LACROSSE
1919 AR ALTMANN RIFLE
1919 HF ALTMANN RIFLE
1919 HM BOURKE RIFLE
1919 SW COOMBE RIFLE
1919 HM FISHER RIFLE
1919 RGT GOODMAN RIFLE
1919 RD HORNABROOK RIFLE
1919 HC HOSKING RIFLE
1919 WB SHANASY RIFLE
1919 LW BOLLEN TENNIS
1919 GM HONE TENNIS
1919 ET ROWE TENNIS
1918 AS BERRIMAN HOCKEY
1918 FE DAVIDSON HOCKEY
1918 C GURNER TENNIS
1918 ERL REED TENNIS
1917 PM COULTHARD HOCKEY
1917 MV MACGHEY HOCKEY
1917 DC WALSH TENNIS
1916 MIO GAULT HOCKEY
1916 AB POBJOY TENNIS
1915 CW GOODMAN BOAT
1915 EL SYMONS BOAT
1915 JW BLACKET CRICKET
1915 IB JOSE CRICKET
1915 FN LE MESSURIER CRICKET
1915 AH LIMB CRICKET
1915 AG MOYES CRICKET
1915 CE PELLEW CRICKET
1915 DM STEELE CRICKET
1915 KN STEELE CRICKET
1915 BT TAYLOR CRICKET
1915 HB WILLSMORE CRICKET
1915 C GURNER FOOTBALL
1915 WJE PHILLIPS FOOTBALL
1915 EH AYLIFFE HOCKEY
1915 KJB HEALY LACROSSE
1915 AMA MENZ TENNIS
1914 CE PELLEW ATHLETICS
1914 NB STEVENS ATHLETICS
1914 LH WALLMAN ATHLETICS
1914 AE KAIN BOAT
1914 LCE LINDON BOAT
1914 L CARTHEW FOOTBALL
1914 CR COLE FOOTBALL
1914 LG HOLMES FOOTBALL
1914 NV MENGERSON FOOTBALL
1914 CE PELLEW FOOTBALL
1914 TBC SARD FOOTBALL
1914 DM STEELE FOOTBALL
1914 ER GAULT HOCKEY
1914 RM MILLER HOCKEY
1914 E SOWTER HOCKEY
1914 HBM WALTER HOCKEY
1914 CL ABBOTT LACROSSE
1914 NBG ABBOTT LACROSSE
1914 WJW CLOSE LACROSSE
1914 W VARLEY LACROSSE
1914 AJK BAKER RIFLE
1914 JG JEFFREYS RIFLE
1914 NG SEXTON TENNIS
1913 LG HOLMES BOAT
1913 D YATES BOAT
1913 AH LIMB FOOTBALL
1913 AE WILLIAMS FOOTBALL
1913 LG TASSIE LACROSSE
1913 H WAGSTAFF LACROSSE
1913 LA WHITINGTON LACROSSE
1913 GA YUILL LACROSSE
1913 GA LENDON RIFLE
1913 EA DAWKINS TENNIS
1913 G FISHER TENNIS
1913 SE HOLDER TENNIS
1913 EJ MEYER TENNIS
1912 IB PENDER ATHLETICS
1912 R BADGER FOOTBALL
1912 JW BLACKET FOOTBALL
1912 LJB HURLEY FOOTBALL
1912 MM KIMBER HOCKEY
1912 MF PROUD HOCKEY
1912 SE HOLDER LACROSSE
1912 JLEM KNEEBONE LACROSSE
1912 JS VERCO LACROSSE
1912 GHB BLACK RIFLE
1912 PD MCGLEW TENNIS
1911 JCP STRACHAN ATHLETICS
1911 HH SWIFT BOAT
1911 GC CAMPBELL CRICKET
1911 CE DOLLING CRICKET
1911 CF DREW CRICKET
1911 EB JONES CRICKET
1911 HOA RANKIN CRICKET
1911 AC WILTON CRICKET
1911 WW COOPER FOOTBALL
1911 FE WILLIAMS FOOTBALL
1911 AC WILTON FOOTBALL
1911 EB CRUMP HOCKEY
1911 MC FOWLER HOCKEY
1911 HC NOTT LACROSSE
1911 HCC RENNIE LACROSSE
1911 NBG ABBOTT RIFLE
1911 AO BOER RIFLE
1911 HH COLES RIFLE
1911 WW COOPER RIFLE
1911 JH HILL RIFLE
1911 AL KENNEDY RIFLE
1910 HLAH BROSE ATHLETICS
1910 FF ESPIE BOAT
1910 PCA FORNACHON BOAT
1910 TM HARDY BOAT
1910 CT MADIGAN BOAT
1910 LW DAVIES FOOTBALL
1910 LA HAYWARD FOOTBALL
1910 FN LE MESSURIER FOOTBALL
1910 JW LONDRIGAN FOOTBALL
1910 OJ MURPHY FOOTBALL
1910 KN STEELE FOOTBALL
1910 PM BUNDEY LACROSSE
1910 AL PINCH LACROSSE
1910 C YEATMAN LACROSSE
1910 SW COOMBE RIFLE
1910 EC GRIGSON RIFLE
1910 CT MADIGAN RIFLE
1910 HD SIMPSON RIFLE
1910 HC NOTT TENNIS
1909 GC CAMPBELL ATHLETICS
1909 CF DREW ATHLETICS
1909 RH WALLMAN ATHLETICS
1909 C YEATMAN ATHLETICS
1909 GH BURNELL BOAT
1909 GM POTTS BOAT
1909 DRW COWAN FOOTBALL
1909 CF DREW FOOTBALL
1909 WAV DREW FOOTBALL
1909 LH HASLAM FOOTBALL
1909 DRW COWAN TENNIS
1908 CR DOUDY ATHLETICS
1908 MH MOYES ATHLETICS
1908 CL ABBOTT BOAT
1908 AS FERGUSON BOAT
1908 LW GILL BOAT
1908 CA HAMILTON BOAT
1908 AL KENNEDY BOAT
1908 RM SCOTT BOAT
1908 RW TASSIE BOAT
1908 RH WALLMAN BOAT
1908 SGL CATCHGROVE FOOTBALL
1908 TH DONNELLY FOOTBALL
1908 SW JEFFRIES FOOTBALL
1908 EB JONES, FOOTBALL
1908 HWD STODDART FOOTBALL
1908 LO BETTS LACROSSE
1908 DRW COWAN LACROSSE
1908 GC CAMPBELL LACROSSE
1908 M ERICHSEN LACROSSE
1908 HK FRY LACROSSE
1908 RA GOODE LACROSSE
1908 LW JEFFRIES LACROSSE
1908 EAH RUSSELL LACROSSE
1908 NC SHIERLAW LACROSSE
1908 DM STEELE LACROSSE
1908 EL BAYLIS TENNIS
1908 GGF GARDNER TENNIS
1908 RA GOODE TENNIS